O nás, aneb jak to všechno začalo

 

Příběh "Anglicky Za 24 hodin" začal již před mnoha lety. Původním autorem celého konceptu byl Mgr. Umlauf, bývalý ředitel Gymnázia Elgartova, který se také více než 30 let věnoval výuce anglického a německého jazyka a po celou tuto dobu vyvíjel unikátní a vysoce efektivní metodu pro výuku cizího jazyka "Anglicky Za 24 hodin".

Naše cesty se zkřížily, když jsem po absolvování gymnázia a maturitní zkoušky z anglického jazyka zjistila, že školní angličtina není v žádném případě dostačující pro běžnou komunikaci, natož pro profesní využití. Stala jsem se žačkou Mgr. Umlaufa a pokroky za pomoci metody "Anglicky za 24 hodin" se dostavily velmi rychle.

Ačkoliv se naše cesty po čase rozešly a já přesídlila na téměř 15 let do Velké Británie, zůstali jsme v pravidelném kontaktu, protože nás spojila vášeň pro anglický jazyk. Mgr. Umlauf si velmi přál, aby jeho dílo nezaniklo s koncem jeho pozemské pouti a tak na mě převedl kompletní vlastnická práva k užívání jeho metody a studijních materiálů, jak pro anglický, tak i pro německý jazyk. A já pevně věřím, že současná podoba kurzu "Anglicky Za 24 hodin" by Mgr. Umlaufa potěšila.

Přeji vám všem stejné potěšení z učení anglického jazyka, jaké jsem měla i já. U mě z toho doslova vznikla "láska na celý život".

Vaše

Edita Kirkby